Ako nakupovať na takinak

Oboznámte sa s procesom nákupu na našej stránke.

 1. Prijatie objednávky zo stránky takinak.sk
  Odoslaná objednávka sa pridá do interného systému takinak.sk. Súhrn objednávky dostanete do svojej schránky elektronickej pošty. 
   
 2. Vybavovací proces
  Preveríme či sa vaše objednané tituly nachádzajú na našom sklade. Ak sú dostupné, vašu objednávku odosielame ihneď. V prípade, že tituly nie sú u nás skladom, odosielame objednávku niektorému z našich dodávateľov. 
   
 3. Objednávka u dodávateľa
  Do niekoľkých dní nám dodávateľ doručí objednané tituly. Pošleme vám o tom oznámenie emailom a vo svojom konte, v sledovaní objednávky uvidíte pri  tituloch, ktoré sme už dostali status "pripravené na odoslanie". Ak by bol titul u dodávateľa nedostatkový (tituly, pri ktorých uvádzame "posledné kusy") je možné že nám doručený nebude. V takom prípade nato budete upozornený a daný titul v objednávke zrušíme.
   
 4. Dokončenie objednávky
  Objednávku skompletizujeme a pripravíme na odoslanie. Zabalenú zásielku odovzdáme vami zvolenému prepravcovi a odošleme vám oznámenie o vyexpedovaní. Ak nám doručovateľ poskytne možnosť sledovania zásielky, odkaz naň dostanete v oznámení. 
   
 5. Doručenie zásielky
  O možnosti vyzdvihnutia zásielky na odbernom mieste, budete informovaný formou SMS správy. Ak ste si zvolili spôsob doručenia priamo na adresu, zásielku dostanete na adresu zvolenú ako adresu doručenia.
   
 6. Rýchlosť doručenia
  V závislosti od titulov a zvoleného spôsobu doručenia je možné, že doba doručenia presiahne zvyčajnú dobu doručenia, tá by však nemala presiahnuť dobu jedného mesiaca. Väčšinou je zásielka u vás doma do niekoľkých dní.